Obrazy

Kiedy skończymy remont mieszkania, przychodzi czas aby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dekoracja domu to proces, w którym wyrażamy siebie. Zwykle powstaje pytanie: „Co na ściany?” Moja propozycja to tworzone przeze mnie obrazy upcyclingowe. Mają formę płaskorzeźb. Są unikatowe, powstają z pasji płynącej prosto z serca. Każdy z nich ma swoją historię. Nie ma dwóch takich samych. Robione ręcznie z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Adres

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 3
90-326 Łódź
Budynek B    Galeria 08

Linki

Link 1
Link 2

BECHANN

1

Ja

Przez wiele lat moje życie biegło w szalonym tempie, polegając głównie na gonitwie dom, praca, dom, praca itd. Kolejne obowiązki, kolejne korporacje, kolejne zadania, awanse, wyzwania i zmagania. Co jakiś czas, najpierw bardzo nieśmiało i delikatnie pojawiało się pytanie: czy takiego życia chcę?

2

Filozofia

Szkolenia, książki, warsztaty rozwojowe, joga, medytacja, uważność. Częściej już się zatrzymywałam, mając jednocześnie przeczucie, że wyruszyłam w podróż, w drogę do siebie.

3

Ekologia

Upcycling to forma przetwarzania wtórnego odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej, traktowane jako wartościowe surowce. Proces ten pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej.

4

Art

Obrazy upcyclingowe. Mają formę płaskorzeźb. Są unikatowe, powstają z pasji płynącej prosto z serca. Każdy z nich ma swoją historię. Nie ma dwóch takich samych. Robione ręcznie z największą starannością i dbałością o szczegóły.

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.